Alumni- en netwerkevent recht, finance, economie en mens & organisatie

Het werkveld van de toekomst

Alumni- en netwerkevent economische, financiële en juridische opleidingen

Kom woensdag 25 maart terug naar de HAN voor het event Het werkveld van morgen. Hoe blijf jij als professional bij in tijden van verandering? Ben jij alumnus of relatie op het gebied van recht, finance, economie of mens & organisatie? Laat je inspireren, ontmoet oud-studiegenoten en docenten!

Quick info

Date and time

Location
HAN Campus Nijmegen
Laan van Scheut 10
Nijmegen

25 maart 2026 #Bijblijven
 

Alumni- en netwerkevent: Het werkveld van morgen

Digitalisering, verduurzaming en de energietransitie spelen een steeds grotere rol in ons werk. Soms heel zichtbaar, soms meer op de achtergrond. Taken verschuiven, nieuwe rollen dienen zich aan en ontwikkeling blijft belangrijk. Ieder op zijn eigen manier en tempo. Wat betekent dit voor jouw werk en hoe blijf je aangehaakt?

Op 25 maart 2026 nodigen we jou als alumnus, docent of relatie op het gebied van recht, finance, economie of mens & organisatie graag uit op de HAN voor het alumni- en netwerkevent Het werkveld van morgen - Hoe jij als professional bijblijft in tijden van verandering.  Een event waar alumni, professionals en docenten samen vooruitkijken. Ontmoet, doe mee en blijf bij!

Zien we jou ook op 25 maart? Meld je snel aan en trommel je oud-klasgenoten (én docenten) op voor een reünie!

alumni en netwerkevent HAN Economie en Bedrijf

Programma


17.00 – 18.00 uur      Inloop met hapje en drankje + ontmoet oud-studiegenoten & docenten
18.00 – 18.15 uur      Welkom
18.15 – 19.05 uur      Keynote Ben van den Burg
19.05 – 20.10 uur      Workshops*
20.10 – 21.00 uur      Borrel en netwerken

*Aanmelden voor de workshops kan bij binnenkomst. We zullen voorafgaand aan het event op deze pagina een overzicht delen van de workshops.

Keynote
 

Ben van den Burg

Ben van der Burg is spreker, dagvoorzitter en digitaal ondernemer. Als voormalig topschaatser weet hij wat het betekent om te balanceren op het scherpst van de snede een ervaring die hij moeiteloos vertaalt naar de dynamiek van het digitale tijdperk. Inmiddels is hij jarenlang commercieel directeur bij Triple IT, marktleider in mobile streaming services, en deelt hij zijn visie op technologie, innovatie en leiderschap als vaste commentator bij BNR en co-host van de podcast De Technoloog. Zijn verhalen zijn scherp, actueel en inspirerend.

alumni en netwerkevent HAN Economie en Bedrijf
Bereikbaarheid
 

Laan van scheut 10

Het alumni event vindt plaats op de HAN locatie Laan van Scheut 10 in Nijmegen. Deze locatie is zowel met de auto als met het openbaar vervoer goed te bereiken. Gratis parkeren kan in de parkeergarages van de HAN (Laan van Scheut of Kapittelweg), de slagboom zal open staan voor jullie. Daarnaast rijden er regelmatig bussen en treinen van CS Nijmegen naar de HAN Campus (station Heyendaal). 

HAN Laan van scheut 10

Vragen?

Heb je vragen over het alumni event? Neem dan contact op via alumni.abc@han.nl

Wil je bij blijven? Sluit je dan aan bij de HAN Professional Community en blijf op de hoogte van het laatste nieuws, onderzoek en inspirerende events. 

 

Meisje blaast confetti weg